Страхування

Туристичне страхування
Вирушаючи в подорож, варто заздалегідь подумати про свою безпеку і оформити туристичний страховий поліс. Наші фахівці проконсультують Вас по основним аспектам і допоможуть оформити страховий поліс в кращих страхових компаніях.
Залиште заявку
Необхідно заповнити форму для отримання послуги на сайті
Оплатіть
Онлайн по реквізитам для оплати наданих послуг
Отримайте страховку
Поліс у Вас на е-мейл в електронному вигляді

Основний пакет туристичного страхування включає в себе екстрену медичну допомогу: амбулаторну або стаціонарну, витрати на лікування будуть покриті страховою компанією в межах суми, прописаної в договорі.

Якщо в поїздці Ви плануєте займатися активними або екстримальними видами спорту, варто придбати поліс з розширеними умовами страхування.

Вартість полісу залежить від наступних факторів:

  • вік клієнта;
  • тривалість поїздки;
  • країна або країни, куди відправляється турист;
  • вид відпочинку;
  • сума покриття медичних та інших витрат.

Також на вартість поліса впливають додаткові опції розширеного страхування.

Оформити страховку
Страхування медичних витрат. Медичні послуги за кордоном коштують дорого, в ряді країн медична допомога при застуді або отруєнні може обійтися туристу в сотні євро.
Страховка від нещасних випадків. Застрахувавши себе від нещасних випадків, мандрівник може розраховувати на відшкодування коштів у разі травми, отриманої на відпочинку
Страховка багажу. За нашою програмою туристичного страхування клієнти отримують фінансове відшкодування в разі пропажі або пошкодження багажу в поїздці.
Переваги страхування онлайн

 

Кожному, хто подорожує за кордон рекомендовано купити страховий поліс, адже в поїздці можливі непередбачувані ситуації, а поліс – це гарантія надійності і фінансової безпеки.

У нас на сайті Ви можете оформити поліс не виходячи з дому, істотно заощадивши свій час і сили. Заповнивши анкету і сплативши онлайн діючий поліс відправляється до Вас на е-мейл за 5 хвилин.

Це швидко, легко і дуже зручно.

Контакти
м. Київ, вул. Васильківська 53, к. 1, офіс. 61
Отримати консультацію про страховку