Подарункові сертифікати

Оформити сертифікат

  Сума сертифіката
  Кількість осіб
  Тур оператор

  Подарункові сертифікати
  З кожним роком стає все складніше дивувати друзів і близьких. Здається, що всі варіанти подарунків вже були. Але є універсальний подарунок, який сподобається абсолютно всім – подорож! Подаруйте коханій людині туристичний подарунковий сертифікат, і не прогадаєте!

  Відпочивати люблять усі, а подорож – це завжди яскраві емоції і незабутні враження. Немає ніяких обмежень, Ви можете замовити сертифікат на поїздку в будь-яку країну. Ми організовуємо подорожі в усі напрямки, пропонуємо різноманітність турів, гарантуємо кращу якість послуг і комфорт нашим клієнтам в будь-якій країні світу.

  Подарунковий сертифікат – це можливість відвідати країну мрії, провести відпустку незабутньо, отримати цінний досвід і познайомитися з цікавими людьми.

  Власник сертифікату сам вибирає напрямок і тур, відповідний вартості карти. Якщо номінал сертифіката нижче вартості бажаного туру, власник картки може доплатити і придбати більш привабливу йому подорож.

  Чому туристичний сертифікат – це відмінний подарунок?

  • Універсальність. Це відмінний подарунок кожному, хто любить подорожі, незалежно від віку і статі.
  • Свобода вибору. Власник карти сам вибирає туристичні послуги, використовує подарунок на свій розсуд.
  • Різноманітність варіантів. Карти діють на різні пропозиції.
  • Гнучка вартість. Ціна сертифікату може бути будь-якою, Ви самі вибираєте суму.
  • Оригінальність. Отримавши такий подарунок, Ваша близька людина навряд чи забуде про нього. Це нетривіальний подарунок на День Народження, весілля, закінчення університету або будь-яке інше важлива подія.
  • Тривалий термін дії.

  Щоб замовити сертифікат он-лайн, заповніть форму на сайті.     Проконсультуйтесь з нашими спеціалістами онлайн, при     необхідності, або по телефону та дізнайтесь більше про пропозицію.