Віза

Візова підтримка
Надаємо послуги та консультацію в отриманні візи з метою туризму, бізнесу та роботи в країні з візовим режимом Європи, Азії та Америки. Ми робимо оформлення візи та виїзду за межі нашої країни більш легким і зручним процесом!
Анкета
Необхідно заповнити форму для отримання послуг на сайті
Оплата
Онлайн по реквизитам для оплати наданих послуг
Віза
Консультація та віза без зайвих зусиль

У 2016 році українці отримали можливість подорожувати по Європі без віз. Ця чудова новина дозволила сотням тисяч туристів заощадити час і гроші на підготовці до подорожі. Однак велика кількість країн, привабливих для наших громадян з точки зору туризму, освіти або ведення бізнесу, мають візовий режим з Україною.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте професійну візову підтримку, корисні рекомендації та допомогу в оформленні пакета документів. Головне завдання компанії – допомогти клієнту вільно переміщуватися по світу, подорожувати, здобувати освіту і можливість працювати за кордоном. Досвід наших фахівців позбавить вас від невдач при оформленні віз за кордон!

Команда фахівців і восьмирічний досвід роботи допомагають нам надавати клієнтам максимально швидкі і якісні послуги за доступними цінами.

Кілька причин, чому українці довіряють нашій компанії:

– 8-річний досвід роботи на ринку візових послуг України;
– індивідуальний підхід до клієнта;
– оперативне і законне рішення складних завдань;
– справедливі ціни;
– швидке надання послуг.

Якщо у Вас не вийшло самостійно отримати візовий дозвіл, ми готові допомогти. До нас звертаються навіть після депортації, в результаті клієнти мають можливість безперешкодно подорожувати по світу. Вибираючи нашу компанію, Ви отримуєте компетентну допомогу в мінімальні терміни.

Основні види віз
Туристична. Подорожуючи самостійно або по путівці, купленої в турагентстві, необхідно відкрити туристичну візу. Вона не дає права на довгострокове перебування іноземного громадянина в країні. Терміни дії відрізняються в різних державах.
Робоча. Цей варіант візи видається клієнту за запитом роботодавця. Для її отримання знадобиться більше документів, ніж для оформлення туристичної візи, але саме вона дозволить законно працювати за кордоном, не побоюючись депортації і проблем з місцевим законом.
Бізнес. Якщо Ви плануєте провести бізнес-зустрічі з іноземними партнерами або відвідати семінари, визнавки, презентації іноземних компаній, слід відкрити бізнес-візу. Для кожного з варіантів потрібен окремий пакет документів.
Контакти
м. Київ, вул. Васильківська 53, к. 1, офіс. 61
Отримати консультацію про страховку