Тури в Німеччину

Відпочинок в Німеччині

(Нім. Deutschland)

Подорож до Німеччини відкриє Вам країну дивовижних ландшафтів, чудової архітектури, країну з насиченим культурним життям і країну багатовікових музичних традицій.

Федеративна Республіка Німеччина – держава в Центральній Європі. Німеччина є членом Європейського союзу і НАТО, входить до «Великої сімки».
Столиця – Берлін.
Державна мова – німецька.
Віруючі – католики.
Валюта – євро.
У Києві на 1 годину більше, ніж в Берліні.

Курорти Німеччини

  • Вісбаден – один з найстаріших курортів Європи. Знаменитий термальними комплексами: «Терми Кайзера Фрідріха», «Опельбад», «Аукаммталь». Спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.
  • Баден-Баден – курорт спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань, нервової системи, гінекологічних та захворювань шлунково-кишкового тракту. Славу Баден-Бадену принесли світські оздоровчі купання, які супроводжувалися розкішшю і шиком.
  • Бад Райхенхалль – першокласний міжнародний альпійський курорт.

Тут потрібно побувати в Німеччині

  • Берлін – столиця Німеччини стала одним з провідних культурних центрів світу. Тут зосереджена величезна кількість пам’ятників, музеїв, архітектурних стилів. Готелі порадують Вас високим рівнем сервісу, чистотою і затишком.
  • Мюнхен – це справжній місто-пам’ятка: палаци, резиденції, собори, замки. У Мюнхені постійно відбувається щось цікаве: концерти, кінофестивалі, ярмарки, театральні постановки.
  • Франкфурт-на-Майні – це казкове місто, в якому переплітаються старина і сучасність, мистецтво і торгівля, спокій і киплячий ритм життя. Історичний центр міста знаменитий площею Ремерберг і будинком-музеєм Гете.