Тури в Єгипет

Відпочинок в Єгипті

Єгипет – це більше, ніж звичайний пляжний відпочинок. Цю країну називають Рів’єрою Червоного моря, і її природа не перестане Вас дивувати до кінця відпочинку. Висока солоність Червоного моря, неймовірна краса підводного світу, що притягає мільйони дайверів з усього світу, величезні скелі, які утворюють місячний пейзаж, готелі – оазиси. Тут все побудовано в мавританським стилі і просякнуте східним колоритом!

Арабська Республіка Єгипет – держава в Північній Африці і на Синайському півострові Азії.

Столиця – Каїр
Офіційна мова – арабська.
Державна релігія – іслам.
Валюта – єгипетський фунт.
Єгипет знаходиться з Україною в одному часовому поясі.

гарячі путівки

Курорти Єгипту

Найбільш відвідуваними регіонами країни є:

Хургада – це курорт, розташований в 500 км на південний схід від столиці пляжі пологі, море відкрите. Це найзручніший курортне місто, з якого можна зробити екскурсію в Каїр або Луксор, побачити піраміди Гізи, гробницю фараона Тутанхамона, комплекс храмів стародавніх Фів. Можна відправитися на морську прогулянку або на джипах в пустелю. Однією з визначних пам’яток Хургади є розважальний центр «Тисяча і одна ніч».

До традиційних пляжним курортам Хургади відносяться: Ель Гуна (затишні будиночки на маленьких островах, які з’єднані містками і переходами, друга назва міста – «Венеція на червоному морі»), Макаді Бей (спокійний відпочинок далеко від шуму), Сома Бей (фешенебельний відпочинок, з можливістю гри в гольф), Марса Алам (молодий курорт красивим кораловим рифом), Сахл Хашіш, Ель Кусейр.

Шарм-ель-Шейх – 120 км від Каїра, на півдні Синайського півострова. Це туристичний центр, який сповнений ресторанами, нічними клубами, казино та іншими розважальними центрами. Шарм це з найпрестижніших і динамічно розвиваються курортів Єгипту. Також вважається одним з найкрасивіших курортів країни: різноманітність екзотичної флори, просторі пляжі, незрівнянний кораловий риф Червоного моря, каньйони, оточені скелями. Майже всюди кораловий захід у море тільки в спеціальному взутті або по понтону.

До традиційних пляжним курортам Шарм-ель-Шейха відносяться: Дахаб (одне з популярних місць віндсерфінгу, дайвінгу і екотуризму), Нувейба (розпорядженні до сімейного відпочинку, унікальне розмаїтість коралів, пропонують купання з прирученими дельфінами), Таба (невеликий курорт на кордоні Єгипту і Ізраїлю).

Готелі Египту

В Єгипті представлені готелі всіх відомих світових мереж. Але це не показник гарантії якість. Навіть якщо шукайте економ варіант і комфорт не є принциповим, відкидайте відразу все що нижче 4 * готелю. Також поняття «all inclusive» в різних готелях може кардинально відрізнятися. Анімація в готелях є, але рідко російськомовна. Також в курортних готелях є власні нічні клуби і дискотеки.

В Олександрії готелі в більшості міські, в передмістях – пляжні варіанти, з великою територією і пристойним набором послуг. Територія готелів Шарм-ель-Шейха більше, ніж в Хургаді, і як сам курорт новіше. У нашому офісі Ви зможете побачити реальні фото готелів, а не тільки рекламні матеріали. Менеджери “Імперії Мандрів” відвідують інформаційні тури в Єгипті кожні 2 роки.

Покупки в Египті

Туристи часто привозять з Єгипту базальтові статуетки староєгипетських богів, піраміди, кальян і папіруси. У курортних зонах більшість магазинів і крамниць не має фіксованих цін, радимо: торгуватися. Прекрасний сувенір – єгипетські килими. Єгипетське золото слід купувати тільки в спеціалізованих ювелірних магазинах.