Тури в Домінікану

Відпочинок в Домінікані

Домініканська Республіка

(ісп. República Dominicana)

Христофор Колумб називав цю країну найпрекраснішою землею у світі! Домінікана – це нескінченні білосніжні пляжі, коралові рифи, веселі доброзичливі жителі, високий не нав’язливий сервіс, самобутня культура. про цей екзотичний рай можна говорити вічно. До того ж, якщо Таїланд вважають чоловічим курортом, то Домінікана – це справжній курорт для жінок. Почувши у свою адресі: “Si, mi amor”!, вже не осудіть… ну люблять місцеві темпераментні чоловіки слабку стать! “Імперія мандрів” гарантує : приїдете з Домінікани найпривабливішими і привабливішими!

Домініканська Республіка знаходиться в східній частині острова Гаїті (Карибське море), включаючи прибережні острови.

 • Столиця – Санто-Доминго.
 • Офіційна мова – іспанська.
 • Валюта – домініканське песо.
 • Релігія – католицизм.
 • У Києві на 6 годин більше, ніж в Санто-Доминго.

Курорти Домінікани

Пунта-Кана – це найвідоміший курорт Домініканської Республіки. Ви можете представити собі в цьому місці, лише здивувавшись рекламу “Баунти”. Білосніжні пляжі, океан бірюзового кольору, найбагатша інфраструктура готелів з територією, яка може складати близько 1000.000 кв. км.! По таких готелях зазвичай ходять міні- баси, оскільки на такій величезній території не комфортно дійти до пляжу або основного ресторану. Можна провести обвішай відпочинок в готелі і ніскільки не скучити. Це ідеальне місце для сімейного відпочинку або медового місяця. Варто відмітити, що концепція “Все включено” тут відмінна. На території цих готелів можуть спокійно прогулюватися павичі, фламінго, папуги ара, в деяких готелях частина землі представляє справжні джунглі. – Ла-Романа – курорт на березі Карибського моря спеціалізований як один з десяти кращих туристичних комплексів світу.

Тут треба побувати:

 • Санто-Доминго – місто повне пам’ ятників культурної спадщини країни;
 • острів Саона – підводний світ на цьому острові є незайманим кораловим рифом, морськими печерами, каньйонами, колоніями морських зірок. Зустрічаються дельфіни і морські корови;
 • Кабарете – краще місце для водних видів спорту : віндсерфінг, кайтинг, занурення на затонулі кораблі;
 • Парк морських тварин OceanWorld;
 • Харабакоа – місто, в якому найкрасивіші водоспади країни.
 • Півострів Саману, тут любителі снорклінгу зможуть з січня по березень поплавати з горбатими китами і їх новонародженим потомством.

Покупки в Домінікані

Один з екзотичних сувенірів з Домінікани – це бурштин – корисна копалина, яка має позитивний заряд, що виражається в притягуванні легких предметів. Бурштин тут використовується як амулети. Також популярні вироби з шкіри, дерева, ларимату, раковин, рогу, кераміки, скульптури, маски. Цінуються сигари, прикрась, ром, солодощі, кава місцевого виробництва.