Тури до Туреччини

Відпочинок до Туреччини

Туреччина

(тур. Türkiye)

Ми запрошуємо Вас, дорогі друзі, відпочити на узбережжях Середземного і Егейського морів, де знаходяться знамениті курорти цієї сонячної країни. Пропонуємо широкий вибір готелів в найкрасивіших куточках Туреччини, а також цікаві екскурсійні програми. Багата історія залишила на турецькій землі безліч пам’ятників древньої архітектури, вражаючих античних міст і храмів, які неодмінно варто побачити! Зараз Туреччина перетворилася на великий туристичний центр, який так запав в душу жителям України і інших країн. Якщо Ви вибрали Туреччину, запевняємо, що не пожалієте, незабутні враження супроводжуватимуть Вас упродовж усієї поїздки! Турецька Республіка – держава, розташована в основному в південно-західній частині Азії, частково в південній Європі.

  • Столиця – місто Анкара.
  • Офіційна мова – турецька.
  • По віросповіданню турки – мусульмани.
  • Валюта – турецька ліра.
  • Туреччина знаходиться з Україною в одному часовому поясі.

Курорти Туреччини

Найбільш відвідуваними регіонами країни є:

Анталийское узбережжя тягнеться на південному заході Туреччини і визнане ЮНЕСКО одним з найчистіших природних місць. Класичні пляжні курорти: Анталія (міські висококласні готелі), Кемер (величезні клубні готелі і невеликі затишні), Белек (курорт для заможних відпочивальників), Сіде (“музей просто неба”), Аланья (сімейний курорт, недорогий відпочинок).

гарячі путівки

Тут варто побувати в Туреччині

Серед програм екскурсія пляж відомі міста: Каш, Олимпос, острів Кекова, Демре, Патара, Чиралы. Цікавими для відвідування на одноденні екскурсії являються міста: Аспендос, Адана, Термессос, Фініке, Мерсин, Манавгат.

Егейське море із з’єднується з Середземним, а з Півночі проливши Дарданелли відділяє його від Мармурового моря, яке сполучене з Чорним морем. Улюблені пляжні курорти: Мармарис (велика гавань з численними ресторанами, клубами, дискотеками), Фетхие (неймовірно красива бухта з готелями високого рівня), Бодрум (богемний центр відпочинку усієї Європи).

Де ще побувати в Туреччині:

Серед програм екскурсія пляж відомі міста: Дальян, Чешме. Цікавими для відвідування на одноденні екскурсії являються міста: Ефес, Ассос, Троя, Ізмір, Бергама, Дидимы, Даламан, Милет, Чанаккале.

Гірськолижні курорти: Карталкая, Паландокен, Сарыкамыш і Улудаг.

Лікувально-профілактичні курорти: Кангал, Памуккале, Ялова.

Готелі Туреччини

При виборі місця розміщення в країні не варто акцентувати свою увагу лише на кількості “зірок”, а серйозно підійти до конкретних параметрів готелю. Не кожна “п’ятірка” по рівню комфорту і якості сервісу краща за деякі 4* готелі. Багато готелів розташовують до сімейного відпочинку, на території яких працюють дитячі міні-клуби, наприклад, готелі “Rixos Tekirova 5*”, “Cesars Temple Golf & Tennis Academy 5*”, “Titanic Deluxe Belek 5*”, “Otium Eco Club Side 5*”, “Blue Waters Club 5*”, “Delphin Botanik World of Paradise 5*” та ін. До самих тусовочным молодіжним готелям можна віднести: “Club Hotel Phaselis Rose 5*”, “Kaplan Paradise 5*”, “Suada Club Oasis Beach Hv – 1”, “Majesty Club Oasis Beach”, “Club Palm Beach 4*”, “Sunrise Park Resort & SPA 5*”, “Majesty Kemer Beach 4*”, “Poseidon Hotel 4*”, “Catamaran Resort Hotel 5*”, “Bodrum Holiday Resort & SPA ex. Majesty Club Hotel Belizia 5*”, “Miracle Resort Hotel 5*”. На зимових курортах, готелі порівняно невеликі на Улудаге в основному 4-5*, живлення від “напівпансіону” до “ультра все включено”.

Рівень комфорту в готелях Стамбулу часто залежить від району, в якому вони розташовані. Наприклад, якість готелів в районі Лялели (район великого ринку) – значно нижче, ніж в інших районах міста.

У нашому офісі Ви зможете побачити реальні фото готелів, а не тільки рекламні матеріали. Менеджери “Імперія Мандрив” відвідують інформаційні тури в Туреччині кожні 2 роки.

Покупки в Туреччині

Вибір сувенірів тут величезний, також покупки обійдуться Вам набагато дешевше, ніж в іншій країні Середземного моря. Один з найпоширеніших сувенірів являється талісман від пристріту. У Туреччині люблять купувати срібні або золоті прикраси під старовину. Популярні турецький чай, кава і прянощі. Східні солодощі: рахат-лукум, пахлава, мед. Люблять привозити туристи відому турецьку кераміку: посуд, фігурки тварин. Місцеві текстильні вироби притягають мандрівників низькою вартістю і, частенько, ручною вишивкою.