Тури до Таїланду

Відпочинок в Таїланду

Таїланд

(таиск. ประเทศไทย)

Ми раді відкрити Вам дивовижне Королівство Таїланд. Це країна тисячі посмішок, знаменита своєю толерантністю і гостинністю. Мандрівників Таїланд знайомить з життям в Південно-східній Азії. Ви віддалитеся від міської метушні і поринете у своєрідність тайської кухні, архітектури, звичаїв і релігії. Для своїх гостей “Імперія Мандрів” вибирає тільки надійні авіакомпанії і кращі готелі!

Королівство Таїланд – держава Південно-східної Азії, розташована в південно-західній частині півострова Індокитай і в північній частині півострова Малакка.

  • Столиця – Бангкок.
  • Офіційна мова – тайська.
  • Державна релігія – буддизм.
  • Валюта – бат.
  • У Києві на 5 годин менше, ніж у Бангкоку.

Курорти Таїланду

Привабливі регіони для туристів:

Бангкок – це курорт не для пляжного відпочинку, це сучасний мегаполіс. Незважаючи на це, храми і історичні пам’ятки – невід’ємна частина столиці. Величний Королівський Палац – це візитна картка Бангкока, хто не відвідав його, той не був в Таїланді.

Паттайя – найпопулярніший в Тайланде, знаменитий на весь світ, туристичне курортне місто. Місто гріхів – з настанням вечора перетворюється на один великий розважальний центр, наповнений go – go барами, нічними дискотеками, “Шоу для дорослих”, шоу трансвеститів, вуличною проституцією. Поряд з Паттаей розташований найкрасивіший парк орхідей у ботанічному саду, крокодилові і зміїні ферми, храми, святі місця і ще безліч інших цікавих місць. Пляжі тут міські і далеко не ідеально чисті.

Пхукет – острів відомий своїми чистісінькими відокремленими пляжами з білосніжним піском, чудовими пейзажами, бухтами і таким, що обросли в зелені скелями. Навколо острова знаходиться безліч невеликих островів, деякі з яких незаселені і в той же час доступні для відвідування туристами. Велика частина території острова покрита тропічним лісом, який поєднується з водоспадами, кокосовими гаями робить Пхукет шикарним місцем для відпочинку і екскурсій по джунглях. Розміщення на острові відноситься до рівня вище за стандарт.

Самуи – ще один курортний острів Таїланду. Розташовує до відокремленого і спокійного пляжного відпочинку.

Острів Ко-Чанг славиться великою кількістю підводних мешканців і кораловим рифом, що оточує острів. Підходить для любителів дайвінгу. У сезон видимість під водою досягає 30 метрів.

Тут варто побувати в Таїланді:

  • Королівський Палац у Бангкоку;
  • Аюттайя в Паттайе;
  • Храм смарагдового Будди;
  • Крокодилова ферма і парк миллионолетних каменів в Паттайе;

Покупки в Таїланді

Яскраві вироби ручної вишивки, одяг, прикраси предмети кераміки. Цінують фігурки Будди з ясно-зеленого фарфору.