Тури до Риму

Відпочинок в Римі

Італія-країна, яка знаходиться на першому місці в списку бажаних країн у багатьох туристів. Щоб побачити всю красу і незвичайність Італії, пропонуємо почати з її столиці.

Рим-величезне багатонаціональне місто, історія якого налічує майже три тисячі років. Велика частина світової культури в минулому була зосереджена саме в цьому місті. Можна тільки уявити, що для нас приготував Рим.

5 речей, які потрібно обов’язково зробити в Римі

  1. Сфотографуватися на тлі Колізею і дізнатись більше про історію Риму.
  2. Загадати бажання і після цього кинути монетку в фонтан Треві. Багато туристів вірять, що воно обов’язково збудеться, тому не шкодуйте монет.
  3. Відвідати і насолодитися ланчем в “траторії” або” хостерії”, як справжній житель цього міста. А вибрати ви можете традиційну піцу або пасту.
  4. Подивитися, як зароджувався Рим на пагорбі Палатин. Захід і схід сонця в цьому місці стануть найкращими у вашому житті.
  5. Не пройдіть мимо Собору Св. Петра і проведіть пару хвилин всередині. Собор ввібрав в себе всю атмосферу католицького життя, яке таке важливе для італійців.

Кафе Риму

У Римі є “trattoria” і “hosteria”, де турист зможе поїсти недорого і досить смачно. На вибір подаються страви з м’яса, сиру, риби та ін.
Зазвичай італійці снідають на бігу, тому ви зможете знайти багато місць, де швидко можна купити собі булочні вироби і чашку кави.
Місця з величезною кількістю людей завжди вселяють довіри, що там хороша кухня, тому орієнтуйтеся на публіку. У Римі можна знайти не тільки популярну піцу і пасту, але і незвичайне блюдо, як рагу з бичачих хвостів.

Шопінг

 

Складно не витратити гроші і не прикупити собі нову сумку, проходячи біля вітрин Via del Corso, Via del Tritone і Via Nazionale. Якщо у вас є додаткові гроші, то сміливо забігайте в самі люксові бутіки Armani, Gianfranco Ferre, Gucci, Dolce & Gabbana, Laura Biagiotti, Valentino, Rocco Barocco.
Рим приваблює, перш за все, своєю багатою культурою, смачною їжею і спокійним ритмом життя. Забронюйте тури вже сьогодні, і в майбутньому вас чекають спеціальні гарячі путівки в Рим в будь-який сезон.