Тури до Мексики

Відпочинок в Мексиці

Цієї осені ми пропонуємо вам втекти від холодних вітрів і низьких температур в країну, де вічно тепло і грає музика на вулицях міста. Мексика-країна, що набирає популярності серед туристів. Начебто така віддалена, але така цікава.

Мексика-держава, розташована між США і країнами Центральної Америки. Вона славиться своїми пляжами на узбережжях Тихого океану і Мексиканської затоки і різноманітним ландшафтом. Крім піщаних пляжів тут можна натрапити на гірську місцевість, пустелі і тропічні ліси.

  • Столиця Мексики – Мехіко
  • Офіційні мови – мексиканський, іспанський
  • Валюта – мексиканське песо
  • Різниця в часі між Києвом і Мексикою 8 годин

Популярні міста

Канкун один з найвідоміших туристичних курортів на узбережжі Мексиканської затоки. Тут знаходиться все, що потрібно для відмінного відпочинку. Розкішні готелі, сучасні торгово-розважальні зони, десятки дискотек і ресторанів з неймовірно смачною мексиканською кухнею. Якщо ви любителі водних видів спорту, спробуйте покататися на підводному мотоциклі. Вас занурять на глибину десяти метрів, де ви зможете споглядати краси морського дна і його мешканців.

Стародавнє місто і велика спадщина майя знаходяться в місті Чичен Ітца. Сюди з’їжджаються люди з усього світу, щоб насолодитися архітектурою міста, датованої періодом з VI по XIII століття. Саме на цих місцях проживали стародавні жителі майя і тольтеки.

Піраміда Кукулькана-найзнаменитіше місце, щоб познайомиться з історією древніх народів. В їх релігії проливали кров і здійснювали жорстокі обряди, щоб задобрити об’єкти поклоніння. По суті, піраміда це священний храм.

 

Мексиканська кухня

 

Багатьом подобається неповторний смак всіляких страв, щедро приправлених пекучим перцем і ароматними травами. На тарілці разом зі стравою вам обов’язково подадуть шматок лайма або гострий перець чилі. Будьте готові до того, що всі страви з “перчинкою”.

  • Такос (тако)
  • Кесадилья
  • Фахитос
  • Энчилада
  • Тамале и багато іншого

Фестивалі

Багато що можна сказати про Мексику, але найголовніше не пропустіть їх національні свята, які проводяться щороку.

День мертвих, аналог Хеллоуїна, який святкує весь світ. Щороку День мертвих відзначають 1 і 2 листопада, але святкові заходи починаються вже напередодні ввечері. Під час першої доби вшановують померлих дітей, це “День янголят”; другої “старших” небіжчиків. На вулицях під час свята можна побачити зображення черепа, який роблять з цукру, глини, пластику або навіть намальовані на обличчях людей. Це називають символом Дня мертвих-калавера.

Карнавал в Мексиці-друга дуже масштабна подія для мексиканців. Багато мексиканських міст на час свята перетворюються на казкові місця – яскраві ошатні вулиці, музика, танці, феєрверки, всюди учасники в костюмах і масках.

Неможливо не захотіти поїхати у відпустку в цю екзотичну країну. Ми будемо раді надати вам таку можливість і запропонувати гарячі путівки вже в цьому році.