Тури до Греції

Відпочинок в Греції

Греція

(греч. Ελλάδα)

Це настільки багатогранна і унікальна країна, що поринувши в неї, Ви потрапляєте в інший час, іншу епоху. Це колиска європейської культури і історії, традицій, звичаїв і легенд. Західна архітектура, наука, мистецтво, філософія, право, навігація і багато що інше розпочалося з античної Еллади. Греція прекрасна!

Грецька Республіка – держава на півдні Європи, розташоване на Балканському півострові і островах, які займають 20% території країни.

  • Столиця держави – Афіни.
  • Мова – грецька.
  • Державна релігія – православне християнство.
  • Валюта – євро.
  • Греція знаходиться з Україною в одному часовому поясі.

Курорти Греції

Афіни – одна з найдревніших столиць світу. Тут Ви побачите величний храм Зевса Олімпійського оточений потужними колонами, Панафинский стадіон з білого мармуру, арку Адріана, Древню Академію, Афінський Університет, площу Омонія, Акрополь і багато що інше.

Халкидики – півострів у формі тризубця посейдона, є одним з найпопулярніших напрямів у туристів. Прийнято вважати, що це батьківщина титанів, історія цього району Греції починається 600.000 років тому. Складається з трьох півостровів: Кассандра, Ситония, Афон.

острів Кріт – найбільший грецький острів. Тут існують усі умови для відпочинку будь-якого рівня потреб і доходу. Кріт знаменитий своїми гірськими грядами, піщаними пляжами і пам’ятками : Лабіринти Мінотавра, Кносский палац, ущелина Самарья, Печера Зевса.

острів Родос знаменитий древнім Акрополем, залишками храмів Зевса і Афіни, Палац Великих магістрів лицарів ордену Св. Иоана Єрусалимського. Для любителів спокійного відпочинку радимо місто Калифея, для тих, хто хоче поринути у бурхливе нічне життя – місто Фалираки.

Острів Корфу – це ідеальне місце для любителів спокійного елітного відпочинку.

Пелопонес – півострів між Іонічним і Егейським морями. Радимо відвідати екскурсії в Древню Олімпію, Візантійський Пелопонесс, в Каловриту і Арголиде.

Готелі Греції

Грецькі готелі класифікуються не по кількості “зірок”, а по категорії: deluxe (5*), A (4*), B (3*), C (2*). Є готелі, що розташовують до сімейного відпочинку з дітьми. Проста архітектура і дизайн – білі стіни, блакитна кам’яна кладка, глиняні амфори, навіяні національними древніми мотивами у поєднанні з сучасним оснащенням номерів, створюють атмосферу вишуканості і смаку. Майже усі пляжі в Греції піщані і міські, т.е лежаки і парасольки – за додаткову плату (близько 5 EUR), багато готелів пропонують безкоштовну інфраструктуру на пляжі.

Покупки в Греції

Греція славиться своїм хутром, шкіряними і ювелірними виробами. Обов’язково придбайте маслинову олію, оливкове мило. Також привозять грецькі вина, коньяк, мед, фету, горіхи. Як сувеніри – вироби народної творчості.