Тури до Флориди

Відпочинок у Флориді

Палюче сонце, красиві дівчата, міцні коктейлі і величезна кількість пляжів – перше, що спадає на думку, коли ми думаємо про Флориду. Якщо вам пощастило дістатися до Америки, їдьте відпочивати на пляжах Флориди.

Географічне положення Флориди
Штат Флорида розташований на однойменному півострові, вся територія якого входить в цей регіон. Територія омивається відразу трьома найбільшими водоймами: Атлантичним океаном, Мексиканською затокою і Флоридською протокою.
Все це говорить про те, щоб взяти дошку і піти серфити.

Майямі

Найпопулярніше місто штату, звичайно ж, Майамі. У багатьох музичних кліпах, фільмах або серіалах можна було почути про це місто.
Узбережжя курорту вкрите дрібним світлим піском, а вода в океані тепла і прозора. Туристи вибирають пляж Crandon Park Beach, який розташований на окремому острові. Тихий і спокійний пляж підходить для відпочинку з дітьми або молодим парам.
Великою популярністю користується також South Beach уздовж, якого простягається легендарний променад Оушен-драйв з тонною дорогих бутиків, ресторанів і клубів.

Дозвілля

Майамі пропонує величезну кількість клубів і нічних барів, які можна знайти по всьому місту. Тут можна потанцювати, почути афро-кубинські та латиноамериканські ритми, насолодитися джазовою музикою, подивитися барвисте шоу, посміятися над жартами в Comedy Club.
У ресторанах міста вам запропонують шедеври світових кухонь: європейської, кубинської, Карибської, екзотику східних країн і страви з морепродуктів.
Ще одна причина поїхати в цей штат, особливо з дітьми-це покататися на атракціонах в світі розважальних парків «Світ Уолта Діснея». А також відвідати Орландо, де розташований найбільший в США аквапарк.

Цікаві факти про Флориду

 

  •  Флорида-апельсиновий штат, де вирощується найбільша кількість цитрусових.
  •  Девіз Флориди ” In God We Trust “(ми віримо в Бога). Його часто можна почути серед американців.
  • “Хмари-цунамі” – часте явище, яке можна побачити у Флориді. Це білий густий туман, що піднімається з моря і огортає собою весь Панама-Сіті.
  • Місцевий Пітер, а саме Сент-Пітерсберг. Назва міста співзвучна з англійською вимовою Санкт-Петербурга, але нічого спільного у них немає.

 

“Імперія Мандрів” часто влаштовує тури до Флориди влітку або в будь-який інший сезон. Заходьте на наш сайт, щоб не пропустити гарячі путівки в цьому році.