Тури до Аргентини

Відпочинок в Аргентині

Найрізноманітніший відпочинок ви можете знайти в Аргентині, а все тому, що країна багата на свої незвичайні традиції, цікаву культуру і екзотичні місця.
Аргентина входить в десятку найбільших країн світу. Вона займає південно-східну частину материка Південної Америки і східну частину архіпелагу Вогняна Земля.
Її розташування вже говорить про її унікальність. На сході омивається водами Атлантичного океану, на півдні – протокою Дрейка.

 • Столиця Аргентини – Буенос-Айрес
 • Державна мова – іспанська
 • Валюта – аргентинське песо
 • Різниця в часі між Києвом та Аргентиною 6 годин

5 причин відвідати Аргентину

 1. Водоспади Ігуасу, які розташовані на кордоні Аргентини і Бразилії, але саме з аргентинської сторони відкривається кращий вид. Саме там знаходяться 275 потужних водоспадів неймовірних розмірів.
 2. Танго-стиль танцю, який був створений в Аргентині. Ніде в світі не знайдеться кращого місця, щоб навчиться його танцювати, ніж на його батьківщині.
 3. Фестивалі, які постійно проходять в країні. Жителі Аргентини постійно веселяться і не пропускають привід зібратися разом і відсвяткувати щось. Наприклад, регулярно по всій країні влаштовують заходи, присвячені врожаю винограду і вина.
 4.  Місячна долина-місце, де знайшли останки динозаврів. А також ландшафт долини нагадує поверхню Місяця або Марса.
 5. Аргентинське вино, яке виробляється для всього світу. На півночі варто спробувати класичне Каберне, а в центральній частині-Мендоса Мальбек.

Клімат

Важко сказати, що погода може сильно порадувати, особливо тих, хто звик до спеки. Середньорічні температури коливаються від +24 С на півночі до +5 С на півдні. Приїхати в столицю Аргентини найкраще взимку, коли погода дуже приємна. Температура знижується, але не набагато.

Національні свята Аргентини

 • 12 жовтня – День Колумба
 • 9 липня – День Незалежності
 • 11 грудня-свято Танго
 • 25 грудня-Різдво

Місця, які варто відвідати в Аргентині

Льодовик Періто-Морено

Він є третім за величиною запасом прісної води в світі. Щоб побачити його, потрібно їхати в Анди, а саме до кордону Аргентини і Чилі.

Печера Куева-де-лас-Манос

Печера відома тим, що на стінах можна побачити відбитки людських рук, нанесених на стіни за допомогою фарби. Вік найстаріших-9 тисяч років до нашої ери.
Природний парк Талампайя

Ще одне місце, де можна побачити спадщину наших предків, знаходиться в провінції Ла-Ріоха. На території парку знаходиться каньйон з червоними скелями, на яких залишилися малюнки, піктограми.

Ми вже досить заінтригували вас цією країною, тому пропонуємо відвідати Аргентину цієї осені. Наше агентство подбає про всі аспекти поїздки. Все, що вам потрібно – це забронювати гарячі путівки завчасно.