Тури до Амстердаму

Відпочинок в Амстердамі

Якщо ви давно не знали, яке місто Європи вибрати для відпустки, представляємо вам Амстердам. Таке модне, цікавие і вражаючие місто.

Амстердам-столиця Нідерландів, відома складною мережею каналів, вузькими будинками з загостреними дахами і багатою художньою спадщиною. Багато художників, артистів і знаменитих людей проводили своє дозвілля в цьому місті. Не пропустіть таку можливість і відпочиньте в Амстердамі.

Райони Амстердаму

Найбільш туристичний район Амстердама-це його центр. Основні історичні квартали Сентре це -Стара (Аудзейдс) і Нова сторони (Ньівезейдс), оточені «кільцем каналів» Грахтенгорд. Зліва від них-район Йордан, праворуч-Де-Плантаге і Йоденбююрт (єврейський квартал).

Організуйте свій час правильно, для того щоб встигнути пройтися по всіх районах міста і дізнатися історію кожного з них. Історичний центр Амстердама знаходиться в Аудзейдсі, де зосереджено не так багато хороших готелів. Серед головних визначних пам’яток-Церква Аудекерк І Квартал Червоних ліхтарів, який і займає більшу його частину.

Що стосується Ньівезейдса, то він є інтелектуальним центром, атмосфера якого більш спокійна і тиха. Тут ви можете погуляти по площі Дам з королівським палацом і витратити час на шопінг. І саме тут знайдете готелі за приємну ціну.

Круїзи по каналам

Більшість людей знає Амстердам по його заплутаних каналах, які тягнуться по всьому місту. Пороми, кораблики, круїзні лайнери доступні для всіх туристів. Можна купити квиток на цілий день за 20-25 EUR або забронювати поїздку на 1.5 години.

Пляжи Амстердаму

Західне узбережжя Нідерландів ідеально підійде для любителів пляжів. У містечку Зандворт розкинувся невеликий міський пляж, де можна позасмагати і провести час з сім’єю. Ще одне місце для нічних прогулянок по набережній знаходиться в місті Еймейден.

Кухня

Крокети з начинкою вже давно полюбилися місцевим жителям Амстердама, тому туристам буде легко поїсти це блюдо, як в місцевих закладах, так і на вулицях міста.
Голландські пончики-це зимовий десерт. Його зазвичай роблять перед Різдвом, але і навесні можна застати масляні кулі на місцевих ярмарках і фестивалях. Boerenkool Stamppot-пюре з капустою, яке можна знайти навіть в супермаркетах. Відпочинок в Амстердамі подарує вам не тільки багато позитивних емоцій, але і хороший досвід, а з нашими гарячими путівками стане бюджетним.