Туроператор і турагентство

Багато хто не знає в чому різниця Туроператор чи турагентство. Багато туристів плутають ці поняття, не зовсім бачать різницю хто є хто, що робить і за що відповідає.

Тому давайте розберемося.

І так, почнемо, звичайно, з Туроператорів.Туроператор – це обов’язково юридичне підприємство, яке, безпосередньо, створює туристичний продукт! У масових напрямках, як правило, пакетний тур, який включає: міжнародний чартерний авіапереліт; проживання та харчування в готелі; трансфер, який доставить Вас з аеропорту в готель і назад по закінченню вашого відпочинку на рейс і страховий поліс. А так же: складні маршрути з різними компаніями партнерами і регулярними рейсами (про них ми поговоримо пізніше).

В Україні 8 провідними масових Туроператорів, наприклад такі як: ТУИ, Корал, ТезТур,, Анекс … І кожен сезон представники туроператорів укладають договори з готелями, домовляються про вартість на майбутній сезон, також обумовлюється розклад чартерної програма – з авіакомпанією і так далі .. Іншими словами – вся суть масштабного праці полягає в тому, що Туроператор верстає один цілісний універсальний продукт з декількох компонентів, шліфує і контролює його виконання.

Турагентство – це юридична або фізична особа, яка займається посередницькою підприємницькою діяльністю, тобто реалізацією цього, вже готового продукту. Іншими словами, турагент – це консультант, який проробляє просто колосальну роботу. З моменту отримання запиту, нам потрібно вислухати, виявити і проаналізувати побажання, пересортувати і відібрати величезну кількість варіантів для того що б знайти потрібний і відповідний для Вас. Країна, курорт, готель, оператор, авіакомпанія і час вильоту, вартість врешті-решт … всі варіанти, які пропонують оператори потрібно проаналізувати і запропонувати влучно необхідний. Така робота займає багато часу, сил і енергії і чим компетентніший, досвідченіший менеджер, тим якісніше буде виконана дана робота.

Але це ще не все.) Говорячи про компетентну й якісну роботу, хочу уточнити, що на оформленні туру робота менеджера не закінчується. Адже кожному зручно і приємно, коли при виникненні будь-яких питань, можна не бігти стрімголов в невідомому напрямку або витрачати багато часу перебираючи вкладки з відгуками та інформацією в інтернеті, а просто уточнити у свого персонального менеджера, який пояснить, розповість, порадить з власного досвіду і забезпечить інформаційний супровід.

Турагенство є середньою ланкою в ланцюжку ТУРОПЕРАТОР – ТУРАГЕНТ – ТУРИСТ.

І нехай кожен Ваш відпочинок буде наповнений тільки позитивними емоціями і інформаційним збагаченням!)

18.11.2020
Цікаві новини
#Новости туризма, #Путешествия, #Справочник туриста
18.11.2020
VIP подарки за тур
Дорогие наши Туристы!) Мы подготовили уникальное предложение и хотели бы порадовать Вас,
#Виды отдыха, #Интересное о странах, #Новости туризма, #Путешествия, #Справочник туриста
03.12.2019
Туры на Занзибар 2022
Отдых на Занзибаре  Начнем вступительное слово с известной всем информации из Википедии)
#Справочник туриста
18.11.2020
Туроператор и турагентство
Многие не знают В чем разница Туроператор и Турагентство? Многие туристы путают эти
#Путешествия, #Справочник туриста
18.11.2020
Что такое чартерные и регулярные рейсы?
Знаете ли Вы, что такое чартерные и регулярные рейсы? Горящие туры в
Авторский групповой тур в Стамбуле
#Путешествия
28.01.2022
Авторский групповой тур “Майские праздники в Стамбуле”
🇹🇷Стамбул – это центр турецкой культуры и истории, сочетание колоритной старины и
#Виды отдыха, #Интересное о странах, #Путешествия, #Справочник туриста
11.11.2021
Пляжи Доминиканы: туры 2022
Пляжи Доминиканы – это идеальные места для спокойного релаксового отдыха☀️Солнце, теплое море,