Тури в Сполучені Штати Америки

Відпочинок у Сполучених Штатах Америки

Країна розташована між двома океанами: Тихим і Атлантичним. Тут Вас привітають скласти Кордильєри, Великі озера, розкішні пляжі Флориди і тропічна екзотика Гавайських островів.

США – держава в центральній частині північноамериканського континенту.
Столиця – місто Вашингтон.
Офіційна мова англійська.
За віросповіданням американці – католики.
Валюта – долар.

США розташована в 6 часових поясах. Східне узбережжя (Вашингтон) – мінус 8 годин. (З останньої неділі березня до останньої неділі вересня – мінус 9 годин). Західне узбережжя (Лос-Анджелес) – мінус 11 годин. (З останньої неділі березня до останньої неділі вересня – мінус 12 годин).

Що відвідати в США

Арізона. На півночі штату знаходиться Великий каньйон річки Колорадо. Пам’ятки Арізони Великий Каньйон, глибиною від 4000 до 5000 фунтів; Скам’янілий ліс; Розфарбована пустеля; каньйон Диявола; кратер, утворений впав метеоритом; Лондонський міст у міста Лейк-Хавасу; Долина Червоних замків.

Вашингтон. Столиця багата великою кількістю архітектурних пам’яток: будівля конгресу США – Капітолій, будівлю Пентагону, Білий дім, Монумент Авраама Лінкольна, Національна академія наук, обсерваторія, монетний двір.

Гавайські острови це пляжі з чорним вулканічним піском, кілька тропічних садів, квітучих круглий рік, Національний парк Вулканів, кавових і ванільних плантацій, комплекс водоспадів Акакі. Західне узбережжя приваблює дайверів, серферів і любителів спортивного рибальства. Тут немає «Все включено», але дуже розвинена туристична інфраструктура.

Лос-Анджелес сповнений першокласними музямі: музей мистецтва американських індіанців, що жили на південному заході континенту “The Southwest Museum”, музей “The Natural History Museum of Los Angeles County” (найкраща в світі колекція доісторичних часів кам’яного століття і льодовикового періоду нашої планети ). А також: Бібліотека Хантігтона і Художня галерея в Сан-Марино, де зберігаються рукописи Шекспіра.

Майамі – це один з наймодніших курортів світу. Його прикрашають особняки найбагатших людей планети, кінозірок і фінансових магнатів. Серцем Майамі Біч є район Оушен Драйв, з східного боку якого тягнеться білосніжний піщаний пляж.

Голлівуд – центр американської кінематографії, вічна “фабрика мрій”. Кіностудії давно переїхали в передмістя, а місто все ще живе своїм світом і не перестає залучати туристів з усього світу. Близько Китайського театру Менна кінозірки увічнюють відбитки своїх рук і ніг, а на бруківці Голлівудського бульвару вибіти зірки з іменами знаменитих акторів Голлівуду.

Нью-Йорк – найбільше місто США розташувався на двох островах – Манхеттені і Лонг-Айленді, а також в районі Бронкс на півночі і на третьому острові, на південно-заході – Стейтен-Айленді. Місто тріумфу доларів, капіталізму і незліченних хмарочосів. Статуя Свободи-головне ідеологічне спорудження в Америці. Нью-Йорк – головний фінансовий центр країни, осередок провідних банківських і фінансових установ, а також один з найбільш значних центрів промисловості, науки, культури.

Лас-Вегас – є одним з найбільших світових центрів розваг і грального бізнесу. Численні казино, готелі, щоденні концерти і шоу притягають туристів з усього світу.