Тури в Хорватію

Відпочинок в Хорватії

(Хорв. Republika Hrvatska)

Хорватія – одна з найбільш екологічно чистих країн на планеті. Тільки тут ви зможете побачити найчистіше море, унікальні природні парки, незайману природу на островах. До того ж тут неймовірно доброзичливі люди, напевно, тому Хорватія є однією з найбезпечніших країн світу.

Республіка Хорватія – держава на півдні Центральної Європи і заході Балканського півострова.
Столиця – Загреб.
Офіційна мова – хорватський.
Державна релігія – католицизм.
Національна валюта – куна.
Різниця в часі: Київське «мінус» 1 годину.

Курорти Хорватії

Адріатичне узбережжя Хорватії і її острови – одне з улюблених напрямків у європейців.

Одним з популярних курортних регіонів Хорватії є Середня Далмація. Це центральна частина узбережжя, тягнеться від міста Шибеник до Градац, також включає відомі острова: Брач ​​і Хвар. Середня Далмація розташована навколо річки Цетіна, природа тут надзвичайно красива: скелясті береги, буйна рослинність, затишні бухти.К основним курортним містам відносять: Шибеник (для сімейного відпочинку, тут добре збереглися пам’ятки історії), Спліт (популярний курорт з сучасними готелями), Брела (кращі пляжі на всій Адріатиці), Макарська (можливість зайнятися всіма видами водного спорту), Башка Вода (активний молодіжний відпочинок).

Південна Далмація є найменшою частиною узбережжя Хорватії і знаходиться на самому півдні країни. Через середземноморського клімату, тут дуже спекотне та сухе літо. Це місце на суші оточене горами, на море – островами. До основних курортних містах Південної Далмації відносять: Дубровник (найпопулярніший і найпрестижніший курорт країни), Цавтат (романтичний і спокійний курорт), Оребич (збереглося багату культурно-історичну спадщину, хороша екскурсійна програма).

Півострів Істрія – це динамічно розвивається курорт. Піщаних пляжів майже немає. Багато туристів з Європи. Основні курорти: Умаг (тут комфортабельні сучасні готелі), Пореч (розташовує до молодіжному відпочинку), Опатія (кліматичний лікувальний курорт), Пула, острови Бріоні на заході і Крк на сході.

Що відвідати в Хорватії?

  • Національний парк «Плітвіцькі озера»,
  • Крк-тур,
  • Загреб,
  • Рафтинг,
  • Сліт,
  • Дубровник.

Готелі Хорватії

Рівень готелей відповідає заявленій категорії, більшість 3*, але за якістю обслуговування та рівнем комфорту набагато краще, ніж в тій же Туреччині. Харчування в основному сніданки або напівпансіон. Як правило, опцій «шведський стіл», «все включено» практично немає.

Покупки в Хорватії

З Хорватії везуть пршут (шинка), оливкова олія, зелений мед (можна в аптеці купити), лікер, краватки (все-таки Хорватія – батьківщина краватки), сир, вино (в будь-якому місці узбережжя є свої кращі вина). Славляться сувеніри ручної роботи.