Тури в Чорногорію

Відпочинок в Чорногорії

(Чорногорія. Црна Гора, Crna Gora)

Чорногорія – країна, яка вражає красою дивовижної природи, найчистішим повітрям, прозорим узбережжям Адріатичного моря, гостинністю місцевих жителів, які близькі за світовідчуттям до нас. Тут Ви відпочинете тілом і душею!

Чорногорія розташована в південно-східній Європі, на Адріатичному узбережжі Балканського півострова.
Столиця – Подгоріца.
Офіційна мова – чорногорський.
Валюта – євро.
Державна релігія – православне християнство.
Різниця в часі: Київське «мінус» 1 годину.

Курорти Чорногорії

Будва – улюблене місто серед туристів. Також є культурним центром чорногорського туризму, т.к в сезон сюди приїжджають з естрадними виступами відомих виконавців Європи. Старе місто сповнений численними ресторанами з національною кухнею, кафе і оточений мальовничій фортецею. Варто згадати про прекрасні мелкогалечних пляжах: Слов’янський і пляж Могрен.
Бечічі – маленьке містечко, що потопає в зелені. Його пляжі удостоєні премії Гран-Прі за найкрасивіший пляж Європи. Особливо тут сподобається дітям: у готелях активна анімація, тут же побудований великий аквапарк, пологий вхід в море.
Петровац підходить для романтичного відпочинку удвох або для сімейного. Місто оточене оливковими гаями і соснами. Пляжі – мелкогалечниє, чисті: міський, Лучіце, Буляріце. Тут же багато добре збережених споруд старовини.
Світи Стефан включає три курортних селища: Пржно, Мілочер і Світи Стефан. Цей курорт поєднує в собі середземноморську рослинність, піщані пляжі, середньовічну архітектуру. Світи Стефан – це острів-готель, який вважається символом Чорногорії, її туристичною Меккою. У селищі Милочер затишно розташувався літній королівський палац.
Бар – курорт для любителів активного спортивного відпочинку.
Герцог Нові – місто середньовічних замків, веж, бастіонів, а також тут розташований старовинний ботанічний сад. Поруч знаходиться відомий кліматичний лікувальний курорт Ігало.

Що відвідати в Чорногорії

  • Цетіньє – стародавня столиця Чорногорії.
  • Котор і Бококоторська бухта.
  • Скадарське озеро – найбільше і чисте озеро на Балканському півострові.
  • Біоградське озеро.
  • Каньйони Тара і Морача.
  • місто Дубровник (Хорватія).

Готелі Чорногорії

Поширені приватні вілли. Це один з найбільш зручних і недорогих видів розміщення в Чорногорії. “Імперія Мандрів” звертає увагу на те, що пляжі в основному муніципальні і готелів з першою лінією можна буквально перерахувати по пальцях: «Splendinresort 5 *», «Montenegro 4 *», «IberostarBellevue 4 *», «Mediteran 4 *» і ін., на цінову політику це природно відбивається. Реальні фото готельної бази курортів Ви побачите в офісі турагентства.

Покупки в Чорногорії

З Чорногорії привозять тарілки, вироби з черепашок, різноманітні кошики, ларі плетені з виноградної лози. Багато туристів набувають як сувеніри алкогольні напої: вино «Крунак», «Вранац». Деякі вважають за краще копчену шинку пршут, оливкова олія.
Предмети православного мистецтва – ікони, хрести, чаші.