Тури в Чехію

Відпочинок в Чехії

 

Дозвольте ж собі зануритися в приємну атмосферу відпочинку після довгої та тривалої роботи. Цього разу ми хочемо запропонувати вам відвідати Чехію, країна, яка приваблює багато туристів і навіть зіркових гостей.

Чеська Республіка – держава в Центральній Європі без виходу до моря.

  • Столиця Чехії – Прага.
  • Офіційна мова – чеська.
  • Валюта – чеська крона.
  • Релігія – католицизм.
  • У Києві на 1 годину більше, ніж у Празі.

Курорти Чехії

Маріанські Лазні – не тільке курортне містечко, а й місце, де ви зможете покращити здоров’я, завдяки лікувальним можливостям та гарячим джерелам. Найвідоміші природні джерела в місті: Хрестове, Лісове, Джерело Фердинанда та інші. В місті знаходяться також багато ресторанів та готелів, а також гарні місця, де панує здорова та дружня атмосфера.

Франтішкові-Лазне – друге популярне місце серед туристів із захворюваннями серцево-судинної системи й опорно-рухового апарату. Сюди приїжджають не тільки лікуватись, але й просто відпочити від міського галасу.

Карлові Вари – найвідоміший бальнеологічний курорт по всій Європі. В місті знаходиться безліч пансіонів, санаторіїв, готелів, куди приїжджають лікувати різноманітні захворювання.

Єсеник розташований на схилах кліматичних гір. Сюди найчастіше приїжджають взимку, щоб покататися на лижах. Проте, літом також є чим зайнятись, наприклад, відвідати пам’ятку природи – печеру Красова.

Що подивитись в Чехії

Прага – один з найромантичніших, найкрасивіших і добре збережених міст світу. Кожного року сюди приїжджають більше 4 млн туристів, щоб випити найсмачнішого пива, прогулятися по старих вуличках і насолодитися атмосферою міста.

  • Перша візитна картка міста – Карлів міст, будівництво якого датується 1357 року. Місцеві жителі вірять, якщо пройтись по мосту і загадати бажання, тоді воно обов’язково збудеться.
  • Найбільша президентська резиденція в світі знаходиться саме в Празі. Празький град – це символ країни та найбільший замок в Чехії.
  • Танцюючий будинок побудований в 1996, дизайн якого був створений в стилі деконструктивізму. Будинок складається з двох циліндричних веж: прямої і зігнутої, які символізують легендарний бродвейський танцювальний дует Джинджер Робертс і Фреда Астера.

 

Не пропустіть поїздку в Чехію і забронюйте гарячі путівки вже сьогодні.