Тури в Чехію

Відпочинок в Чехії

(Чеськ. Česko)

Дозвольте ж собі зануритися в приємну атмосферу відпочинку, прийнявши нашу пропозицію в країну курортів – Чехію, країну, куди приїжджають до цього дня багато світових знаменитостей.

Чеська Республіка – держава в Центральній Європі.
Столиця Чехії – Прага.
Офіційна мова – чеська.
Валюта – чеська крона.
Релігія – католицизм.
У Києві на 1 годину більше, ніж у Празі.

Курорти Чехії

Карлові Вари – стильний курорт з космополітичної атмосферою. Курорт спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, ожиріння, діабету і т.д.
Маріанські Лазні – місто в оточенні майже 100 холодних джерел. Курорт спеціалізується на лікуванні захворювань нирок, сечовидільної системи, гінекологічних захворювань, дихальних шляхів, порушень опорно-рухового апарату і т.д.
Франтішкови Лазні – це місто вважається одним з наймальовничіших куточків країни. Спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань, безпліддя, серцево-судинної системи.
Яхимов – перший в світі радоновий курорт. Застосування вод нходітся в лікуванні запальних і дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату.
А також Лазні Кінжварт, Канстантінови Лазні, Лазні Кундратіце, Тепліце-в-Чехії, Подебради.

Що подивитись в Чехії

Прага – один з найромантичніших, найкрасивіших і добре збережених міст світу. Потрапивши сюди, Ви потрапляєте в справжню європейську казку. Відвідайте: Королівський палац, Золоту вуличку, Собор Святого Вітта, Карлів міст, Вацлавську площу.