Тури на Шрі-Ланку

Відпочинок на Шрі-Ланці

Шрі-Ланка – острів-оазис, розташований в смарагдово-синьому океані. Щорічно привертає мільйонів любителів екзотичного відпочинку, водних видів спорту і цікавих екскурсій.

Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка – держава в Південній Азії, на острові біля південно-східного узбережжя Індії.
Офіційна столиця Шрі-Джаяварденепура-Котте (частина столичних функцій виконує місто Коломбо).
Офіційні мови – сингальська і тамільська.
Валюта – ланкійська рупія.
Релігія – буддизм.
У Києві на 3 години 30 хвилин менше, ніж в Коломбо.

Курорти Шрі Ланки

Бентота – романтичний курорт, сюди з’їжджаються молодята з усього світу. Але спокійний відпочинок можна чергувати з активними заняттями та екскурсіями. Ви можете з’їздити на прогулянку по річці Бентота-Гангу, відвідати руїни храмів Галапата-Віхар зі знаменитими фресками і статуями, черепашачий заповідник, зайнятися серфінгом, риболовлею, покататися на яхті.
Берувела – курорт з новими сучасними будівлями.
Негомбо – курорт підійде для любителів дайвінгу, буде цікавий острів корабля, який затонув більше 50 років тому і обріс коралами.
Віддав – має в своєму розпорядженні до відокремленого спокійного відпочинку.
Тангалле – курорт ля ВІП-туристів, тут зосереджені фешенебельні готелі.
Хіккадува – рай для дайверів і любителів тусовок.
З листопада по березень рекомендуємо західне і південне узбережжя острова Цейлон, а з квітня по жовтень – східне.

Що відвідати на Шрі Ланці?

  • Андурадхапура,
  • Сігірія,
  • Дамбулла,
  • Канді,
  • Нувара Елія,
  • Яла,
  • Галле.

Готелі Шрі Ланки

Готелі на Шрі-Ланці зазвичай стоять прямо на березі моря. Виконані вони в екзотичному стилі, відображають місцеву культуру і гармонійно вписуються в природний ландшафт. Готелі мають багату інфраструктуру і набір послуг для розваги гостей. У нашому офісі Ви зможете побачити реальні фото готелів, а не тільки рекламні матеріали. Менеджери “Імперія Мандрів” відвідали інформаційний тур в Шрі-Ланці.

Покупки на Шрі Ланці

Шрі-Ланка знаменита коштовностями: сапфірами, рубінами, топазами і т. Д. Але купувати прикраси краще в спеціалізованих ювелірних магазинах, при цьому вимагайте чек. Також везуть цейлонський чай, спеції, вироби народних промислів: маски, батик, дрібнички зі шкіри. На ринках можна поторгуватися.