Тури в Італію

Відпочинок в Італію

Італія

(итал. Italia)

Старе італійське прислів’я свідчить: “У Флоренції думаєш, в Римі молишся, у Венеції любиш, в Неаполі дивишся”. Ми запрошуємо вас в країну класичного туризму, куди зі всього світу, круглий рік, незважаючи на капризи нестійкого італійського клімату і самих італійців, приїжджають мандрівники, тому що італійський “чобіт” придуманий спеціально для туристів: не тре і де давить, скільки в нім не ходи!

Італійська Республіка – держава на півдні Європи, займає Апеннінський півострів.

  • Столиця – Рим.
  • Офіційна мова – італійська.
  • Віряни – католики.
  • Валюта – євро.
  • У Києві на 1 годину більше, ніж в Римі.

Курорти Італії

Класичні пляжні курорти країни : Милано-Мариттима, Ріміні, Риччионе, Лидо-ди-Езоло, острови Капрі, Искья і Сицилія.

Улюблені гірськолижні курорти європейців в Італії: Валь-ди-Фасса, Валь-ди-Фьемме (Доломітові Альпи), Мадонна-ди-Кампильо, Валь-ди-Солі (Доломити-ди-Брента), Альта-Валтеллина, Валле-д’Аоста і інші.

Тут варто побувати в Італії:

Рим. Ватикан; спуск з Капітолійського пагорба до Форуму; Колізей; Пантеон; собор Санта Марія Маджоне.

Флоренція. Палац Уффици, собор Санта Кроче, Палац Питти, собор Санта Марія дель Фьоре, пам’ятник Піза.

Венеція. Площа Святого Марка, Падуя, Палац Дожів, прогулянка на гондолі.

Мілан. Базиліка Санта Марія делле Грациес фрескою “Таємна Вечеря”, замок Сфорца, озеро Комо, готичний собор Санта-Марія Нашенте, картинна галерея ди Брера.

Покупки в Італії

З Італії без покупок не повертаються. Саме тут можна задовольнити будь-які смаки і домагання. Від сюди везуть: солом’яні капелюшки, брошки, венеціанські маски, фарфорові ляльки. Тут багато брендового якісного одягу, взуття, виробів з шкіри.

Запам’ятайте це слово “аутлет” – це великий магазин, в якому зі знижкою продаються речі основних італійських дизайнерів.

У “столиці моди і дизайну” Мілані є магазини і бутики усіх відомих італійських і міжнародних брендів. Головною торговою вулицею в Римі вважається Виа-дей-Кондотти, а у Флоренції – Виа-де-Томабуони.