Що таке чартерні та регулярні рейси?

Чи знаєте Ви, що таке чартерні та регулярні рейси? Гарячі тури в Домінікану 

Часто подорожуючих вводять в оману ці терміни і, відповідно, відсутнє розуміння в чому між ними різниця. Зараз я спробую коротко і просто пояснити в чому відмінність!Гарячі тури в Домінікану 

Пунктуальність, строгі зобов’язання і бонусні програми – все це про регулярні рейси.

Регулярні Гарячі тури в Домінікану 

Це рейси, які виконуються авіакомпаніями цілий рік згідно чіткого розкладу. І навіть якщо буде один пасажир в літаку, лайнер все одно полетить. Вони здійснюються, як правило, великими авіакомпаніями круглий рік, можуть бути необов’язково щоденними, але завжди в один і той же час.

Купити квитки на регулярні рейси можна в будь-який час, незалежно від популярності або сезонності напрямки. Скасувати або затримати виліт можуть тільки в разі екстрених ситуацій, наприклад, пов’язаних з критичним зміною погодних умов або раптової поломкою літака.

Гарячі тури в ДомінікануЧартерні рейси Гарячі тури

(Вони ж нерегулярні) – це рейси, які виконуються авіакомпанією на замовлення туроператора за кошти і під його гарантію. Іншими словами, туроператор орендує літаки у авіакомпанії для того, щоб організувати потрібний йому маршрут, прямий переліт без пересадок. Так як на багатьох популярних туристичних напрямках немає регулярних авіарейсів, особливо що стосується вильотів з регіонів України.

Наприклад, в турецькі міста Анталію, Бодрум, Даламан, на єгипетські курорти, грецькі острови Корфу, Крит, Родос, курорти Тунісу та інших країн. При цьому екіпаж і обладнання літака таке ж як і на регулярних рейсах.
Розклад чартерних рейсів залежить не стільки від побажань туроператора, або «зручного часу» вильоту і прильоту для туристів, скільки від вільних «вікон». Виконуються вони в проміжках між регулярними рейсами.

Переваги чартерних рейсів

Перевагами чартерних рейсів, безумовно, є і ціна. Як правило, вона значно нижче, ніж на регулярні рейси. Однак не продаються в авіакасах, авіакомпаніях і найчастіше вони реалізуються в складі туру. Однак, якщо за день-два до вильоту туроператор не продав усі квитки на літак, то він, намагаючись хоч якось зменшити свої збитки, знижує вартість квитка. Всі ми знаємо, що у кожної медалі завжди дві сторони, тому уточнимо і кілька недоліків чартерних рейсів в порівнянні з регулярними.

Перше це те, що в салоні чартерного літака відсутня перший клас, на деяких бортах і бізнес-клас, а ось економ-клас – так, і передбачено більшу кількість крісел за рахунок зменшення відстані між рядами, що створює певні незручності.

Друге, і не мало важливе, це затримка рейсу на невизначений час, розклад може змінюватися аж до вильоту. Якщо стався збій в розкладі або перевантаження льотного поля, то в першу чергу відправлять регулярні рейси, і вже тільки потім чартерні. Ну, і третє – відсутність можливості здати або обміняти квиток в разі неможливості вильоту.І будь ласка, не плутайте регулярні і чартерні рейси з лоукостами. Так як назва говорить сама за себе.

Лоукости – це бюджетні авіакомпанії, які продають місце в літаку за невелику суму без яких будь зручностей у вигляді багажу, ще однією ручній поклажі, харчування, напоїв і так далі.

Літайте з задоволенням у світлих фарбах неба!

https://msha.ke/imperiia_mandriv/ https://s-tur.com.ua/ru/glavnaya

18.11.2020
Цікаві новини
#Новости туризма, #Путешествия, #Справочник туриста
18.11.2020
VIP подарки за тур
Дорогие наши Туристы!) Мы подготовили уникальное предложение и хотели бы порадовать Вас,
#Виды отдыха, #Интересное о странах, #Новости туризма, #Путешествия, #Справочник туриста
03.12.2019
Туры на Занзибар 2022
Отдых на Занзибаре  Начнем вступительное слово с известной всем информации из Википедии)
#Справочник туриста
18.11.2020
Туроператор и турагентство
Многие не знают В чем разница Туроператор и Турагентство? Многие туристы путают эти
#Путешествия, #Справочник туриста
18.11.2020
Что такое чартерные и регулярные рейсы?
Знаете ли Вы, что такое чартерные и регулярные рейсы? Горящие туры в
Авторский групповой тур в Стамбуле
#Путешествия
28.01.2022
Авторский групповой тур “Майские праздники в Стамбуле”
🇹🇷Стамбул – это центр турецкой культуры и истории, сочетание колоритной старины и
#Виды отдыха, #Интересное о странах, #Путешествия, #Справочник туриста
11.11.2021
Пляжи Доминиканы: туры 2022
Пляжи Доминиканы – это идеальные места для спокойного релаксового отдыха☀️Солнце, теплое море,