Важлива інформація

Інформація

ШАНОВНИЙ ТУРИСТ!

ДЯКУЄМО, що вибрали нашу компанію, і бажаємо добре провести Вашу відпустку!

Аеропорт Абрівіатура в квитку Посилання на сайт
Київ​​ (Жуляни) IEV www.iev.aero
Бориспіль KBP www.kbp.aero
Львів LWO www.lwo.aero
Харьків HRK www.hrk.aero/uk
Дніпро DNK www.dnk.aero/uk
Івано-Франківськ IFO www.ifo.aero

ПРАВИЛА ВИЇЗДУ З КРАЇНИ

Необхідно оформляти нотаріально завірений дозвіл на дітей до 16 років, якщо вони подорожують без або з одним з батьків.
Виїзд з України громадян, які не досягли 16-ти річного віку, здійснюється за згодою обох батьків (усиновлювачів) та в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними за нотаріально посвідченою згодою із зазначенням в ньому держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі.

ВИЛІТ

Перед виїздом в аеропорт рекомендуємо отримати додаткову інформацію про можливе зміни, що відбулися в умовах вильоту Вашого рейсу, використовуючи можливості сайту авіакомпанії, що виконує рейс, або використовуючи сайт аеропорту вильоту
Рекомендуємо завчасно, не пізніше, ніж за дві години до вильоту рейсу, прибути до місця реєстрації пасажирів для проходження встановлених процедур реєстрації, оформлення багажу, і виконання вимог, пов’язаних з прикордонним, митним та іншими видами контролю, встановленими законодавством.

МИТНИЙ КОНТРОЛЬ

Згідно з інформацією «Про правила переміщення фізичними особами валюти, товарів та інших предметів через митний кордон України», якщо Ви не переміщує через кордон валюту і предмети, які необхідно декларувати, то Вам слід проходити зону митного контролю по «Зеленого коридору».
Без пред’явлення документів і без внесення відомостей про валюту в пасажирську митну декларацію туристи мають право вивезти готівкову іноземну валюту і / або валюту України в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро, вся сума повинна бути задекларована в пасажирської митної декларації. Кошти, що вивозяться дорожні чеки в сумі, що перевищує в еквіваленті 10000 євро, також підлягають декларуванню. На грошові кошти, що вивозяться за допомогою банківської карти, обмежень немає. Банківську карту декларувати не потрібно.

Увага! Заборонено на виїзді і в’їзді! ПЕРЕМІЩЕННЯ КУЛЬТУРНИХ ЦІННОСТЕЙ, ОБ’ЄКТІВ ДИКОЇ ФАУНИ і флори, що перебувають під загрозою зникнення, ЗБРОЇ ТА БОЄПРИПАСІВ до нього БЕЗ ДОЗВОЛУ уповноважених органів. ПРИЙМАТИ ВІД СТОРОННІХ ОСІБ валізи, посилки та інші предмети для перевезення на борту повітряного судна.

В АЕРОПОРТУ ПРИЛЬОТУ

Прилітаючи в іншу країну громадянам України необхідно мати біометричний паспорт або візу в залежності від умов перетину кордону з країною відвідування. Дозволено безмитне ввезення особам старше 18 років – 200 сигарет / 100 сигарил / 50сігар або 250 г тютюну, 1 л міцних алкогольних напоїв, 2 л вина, а також – косметики, парфумерії (50 мл духів, 025 мл туалетної води), кава – 500 гр., чай – 100 гр., продуктів харчування – в межах особистої потреби – до 1 (одного) кг, крім продуктів харчування тваринного походження (м’ясні, молочні продукти). Аудіо-відео-, теле- і фотоапаратуру необхідно вказувати в декларації.

ЗАБОРОНЕНО ввезення наркотиків, ліків, що містять велику дозу наркотичних речовин, і зброї.

ЗАБОРОНЕНО вивезення коштовностей, антикваріату, історичних, художніх цінностей, зброї та боєприпасів без спеціального дозволу.

СТРАХУВАННЯ

Звертайте увагу на перелік послуг, що покривають страхові випадки. Як правило, страхові компанії, які оформляють туристичний страховий поліс мають кілька видів
До переліку ризиків програми «мінімум» включено ризик «відшкодування медичних витрат, здійснених на діагностування, амбулаторне та стаціонарне лікування Застрахованої особи COVID-19», при цьому відшкодування витрат здійснюється в межах страхової суми за полісом.
До переліку ризиків програми В включено ризик «Оплата витрат на продовження амбулаторного лікування застрахованої особи хворого СOVID-19 терміном до 15 діб після закінчення терміну дії договору страхування».

Необхідно завжди перевіряти ВАЖЛИВУ інформацію, яку повинен знати кожен бажаючий подорожувати за межі України

1. Завжди необхідно перевіряти правила в’їзду в країну, яку плануєте відвідати.
2. Перевіряти термін дії закордонного паспорта.
3. Перевіряти необхідність оформлення візи в країну перебування.
4. При оформленні страхування, необхідно перевіряти пакет покриття страхових випадків.
5. Уточнити необхідність перебування на карантині в країні прильоту.
6. Правила транзитного перетину кордонів, якщо ваш переліт не прямий, а з пересадками.
7. І обов’язково весь список необхідних для поїздки документів.