Важлива інформація

Інформація
1
Інструкція по туру: від підготовки документів до повернення додому

Після оплати туру Клієнт отримує документи і це вдалий час для того, щоб почати готуватися до поїздки.

Перш за все потрібно перевірити документи. Важливо, щоб все необхідне було в наявності: закордонні паспорти, авіаквитки, страховий поліс, ваучер, ПЛР-тест при необхідності.
Якщо подорож заплановано з дитиною, якій ще немає 16 років, буде потрібно свідоцтво про народження і нотаріально завірений дозвіл на виїзд від кожного з батьків або опікунів, які не беруть участі в даній поїздці.

2
Далі, звичайно, валіза) Адже до вибору речей для поїздки потрібно підійти грунтовно і нічого не забути важливого.

В залежності, який багаж був заброньований з авіаквитком, його ділять на дві категорії:
– ручна поклажа (5-7кг), яку Ви берете з собою в салон літака
– основний багаж: чемодан або сумка вагою 20-30кг, який здається в багажне відділення літака на стійці реєстрації в аеропорту. Вага і габарити багажу визначається нормами авіакомпанії, і вказуються в авіаквитку.

Важливо! У ручній поклажі не можна провозити акумулятори та пульти, ріжучі та колючі предмети, рідини більш 50мл, вибухові речовини. А дитяче харчування і соки для маленьких дозволено.

Коли ви збираєте чемодан, почніть збір з туристичною аптечки, оскільки Ви летите в іншу країну зі своїм кліматом, їжею, водою, можуть виникнути непередбачені ситуації зі здоров’ям … Не забудьте про захисні засоби для і від засмаги, репеленти, антигістамінні препарати, дезінфікуючі засоби, комплект масок, сонцезахисні окуляри і панамки, одяг для плавання, взуття для пляжу … Не забудьте подивитися прогноз погоди.)

3
Обов'язково перевіряйте час вашого рейсу за добу до вильоту на онлайн табло авіакомпанії та аеропорту.

Час чартерного рейсу може змінюватися. Багато авіакомпаній пропонують послугу online (онлайн) реєстрації. Онлайн реєстрація безкоштовна, відкривається за 24-48 годин перед вильотом. При онлайн реєстрації можна вибрати місця в літаку, як правило, ця опція є платною. На більшості регулярних рейсах – реєстрація в аеропорту за додаткові плату.

4
Важливо встигнути на реєстрацію на рейс.

Реєстрація починається за три години і закінчується за 40 хв. до відльоту. Авіакомпанія відмовить в посадці на борт, якщо людина не пройшла реєстрацію вчасно. Навіть якщо ви пройшли реєстрацію онлайн необхідно зареєструвати і здати багаж. Імміграційні карти Вам запропонують заповнити по прильоту в аеропорту або роздадуть в літаку. Зараз в зв’язку з Covid додали ще один бланк для заполненія- це карта здоров’я.

5
Коли літак прибуде в аеропорт чужої країни, необхідно пройти паспортний контроль.

Далі зона отримання багажу. Над багажною стрічкою розміщені електронні табло: на них відображається номер рейсу з якого відбувається вивантаження багажу.

6
Після отримання багажу, на виході з аеропорту Вас буде зустрічати представник туроператора з табличкою - назвою компанії.

Назва приймаючої компанії вказано на ваучері, а також у Пам’ятці Туриста. Ваучер потрібно показати представнику. Далі пройде посадка в автобус – це трансфер в готель.

7
Щоб заселитися у номер готелю

на ресепшині необхідно надати представнику:
– Закордонний паспорт;
– ваучер.

За міжнародними стандартами заселення починається з 14:00, виселення до 12:00. Якщо ви хочете раннє заселення або пізнє виселення проговоріть це з працівниками ресепшн. При наявності вільних номерів це можливо за доплату. Вам буде призначено час зустрічі з гідом в готелі.

8
Гід проінформує Вас про правила поведінки в країні перебування

Гід проінформує Вас про правила поведінки в країні перебування, роботі готелю, запропонує екскурсії і, найважливіше, проінформує про зворотній рейс. Готельний гід може підказати відповіді на багато питань. Запишіть собі його номер телефону.

9
Важливо! Якщо відбудеться страховий випадок під час подорожі

дзвонити потрібно, в першу чергу, представникам страхової компанії, а вже потім поінформувати гіда. Контакти вказані в страховому полісі. Співробітник страхової компанії проінструктує Вас про необхідні дії. Ваша страховка покриває ризики пов’язані з Covid. Включено страхування Covid.

10
Коли відпочинок підійде до кінця, за добу до відльоту слід дізнатися час трансферу.

Для цього потрібно підійти до інформаційного стенду туроператора. Якщо ви потребуєте якоїсь додаткової інформації можна звернутися до гіда. Зверніть увагу і на розклад рейсів, їх можна відстежувати на онлайн табло авіакомпанії перевізника, або на сайті аеропорту вильоту.

 

Ласкаво просимо додому!) Замовивши тур в нашій компанії, ви забезпечите собі комфортний відпочинок протягом всієї поїздки. Залиште заявку на сайті та оформлюйте тур за декілька хвилин!