Важлива інформація

Інформація
1
Контактна інформація

На сторінці бронювання необхідно ввести дані: ім’я та прізвище, номер телефону та електронну адресу. Вкажіть Ваші коментарі та побажання.

2
Паспортні дані

Внесіть дані закордонних паспортів усіх подорожуючих у відповідні рядки. Перевірте правильність введених даних

3
Передоплата

Натискаєте кнопку «Забронювати тур» і вносите передоплату. У вікні, що відкривається вводите дані банківської картки. Зверніть увагу на переваги такого бронювання: економія часу та сил; комісія при внесенні передоплати відсутня; оплата не списується, а лише блокується на картці до моменту підтвердження; персональні дані захищені.

4
Оплата туру

Підтвердження туру приходить на електронну адресу на протязі від 1 години до 2 робочих днів. Як тільки тур буде підтверджено, Вам прийде sms-повідомлення та рахунок на e-mail. Оплату потрібно зробити на протязі 2х днів. Всі оплати здійснюються на офіційний банківських рахунок компанії. Зробити оплату можна з картки в особистому кабінеті банку, в терміналі або кассі.

5
Отримання документів

Після повної оплати туру документи будуть у Вас на електронній пошті. Оскільки зараз усе автоматизовано, документи електронні, їх можна роздрукувати або завантажити на телефон.

Вдалих покупок! Ми вдячні, що Ви з нами!)