Юность

Білорусь, Брест
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

Готель розташований в східній частині міста Брест, в декількох хвилинах ходьби від зупинок громадського транспорту. У безпосередній близькості розташовані сучасні спортивні споруди – легкоатлетичний манеж, зал ігрових видів спорту, стадіон для хокею на траві, льодовий палац, легкоатлетичний манеж.

Забронировать

Розташування

15-20 хвилин їзди від центру Бреста.

Послуги в готелі

Кафе «Іва» на 50 місць.
Міжнародний телефон-автомат, камери схову для багажу, побутова кімната цілодобового безкоштовного користування (мікрохвильова піч, електрочайник, прасувальна дошка, праска, холодильник). Кімната для куріння.

Номера

8 місць у номерах вищої категорії, 16 місць у двомісних номерах першої категорії, 2 одномісних номери першої категорії, 28 місць в одномісних номерах другої категорії, 74 місця у двомісних номерах другої категорії, 9 місць в тримісних номерах третьої категорії, 24 місця в номерах без категорії.

В номерах

Номер першої категорії - номер в засобі розміщення, що складається з однієї житлової кімнати з однією/двома ліжками, з повним санвузлом (ванна/душ, умивальник, унітаз), розрахований на проживання однієї-двох осіб.

Номер другої категорії – номер в засобі розміщення, що складається з однієї житлової кімнати з однією/двома ліжками, з повним санвузлом (душ, умивальник, унітаз) у блоці, розрахований на проживання однієї-двох осіб.

Номер третьої категорії - номер в засобі розміщення, що складається з однієї житлової кімнати з кількістю ліжок за кількістю проживаючих, з повним санвузлом (душ, умивальник, унітаз) у блоці, розрахований на проживання кількох людей, з площею на одного мешканця 6м2.

Номер без категорії - номер в засобі розміщення, що складається з однієї житлової кімнати з кількістю ліжок за кількістю проживаючих з повним санвузлом в блоці.

Адреса

224032, р. Брест, вул. Радянської Конституції, 14

Телефони

(+375 162) 41-50-68; +375 29 7987898 (МТС) – администратор (круглосуточно),
(+375 162) 41-31-39 – факс (автоматический прием писем)

Е-маil

hostjunost@yandex.ru

Сайт

http://junosthotel.by/
23.02.2022