Shangri-La Hotel Sydney

Австралія, Сідней
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

Розташований на узбережжі між будівлею Опери та мостом Hyde Bridge в історичному районі Rocks. В декількох кроках від готелю знаходяться основні визначні пам’ятки міста, діловий центр, а також зупинки міського транспорту.

Забронировать

Розташування

Розташований на узбережжі між будівлею Опери та мостом Hyde Bridge в історичному районі Rocks. В декількох кроках від готелю знаходяться основні визначні пам'ятки міста, діловий центр, а також зупинки міського транспорту.

Послуги в готелі

3 ресторани, бар, салон краси, перукарня, оздоровчий центр, тренажерний зал, басейн, джакузі, сауна, масаж; послуги няні. У цьому готелі знаходиться один з найбільших бізнес-центрів в Австралії, оснащений найсучаснішою технікою. До ваших послуг: персональні комп'ютери, факси, кольорові принтери, кольорові копіювальні апарати, телекси, диктофони, теле/аудіо техніка, послуги секретаря-друкарки, перекладача, кур'єра, а також можливість оренди мобільного телефону, пейджера. Бібліотека бізнес-центру містить останні ділові публікації, журнали, газети, комп'ютерні програми. Готель пропонує велику різноманітність номерів

Номера

Номери "standard": одна велика кімната, ванна кімната (ванна, душ, туалет). Можливе проживання у номерах як з двоспальним ліжком, так і з двома окремими ліжками, тому розрізняють номери "king" і "twin". При цьому номери мають різний вигляд з вікна: у номерах "Darling Harbour" вікна виходять на гавань Darling і Блакитні гори; в номерах "Sydney Harbour" - на будівлю Опери і східний район Сіднея; в номерах "Deluxe Harbour" - на район Rocks, міст Harbour Bridge і будівля Опери; номери "Deluxe Corner Harbour" мають той же вигляд, що і номери Deluxe Harbour", але вони кутові.

Номери "executive": існує такий самий розподіл, як і в номерах "standard", тобто є номери "king" і "twin", а також номери з різними видами з вікна: "Darling Harbour", "Sydney Harbour", "Deluxe Harbour" і "Deluxe Corner Harbour". Є також номер "Tower Suite", спроекти-ний спеціально для бізнесменів Він має 2 кімнати (спальня і вітальня), ванна кімната (ванна, душ, окремий туалет і ванну кімнату для гостей (туалет, раковина).

Номери "suite": розрізняють номери "Royal" (1 номер), "Presidential" (1), "Governor" (2), "Ambassador" (1) і "Deluxe Corner" (25). Номер "Deluxe Corner" - кутовий і має вид на гавань; 2 кімнати (спальня і вітальня), ванна кімната (ванна, душ, окремий туалет), ванна кімната для гостей (туалет, раковина).

В номерах

телевізор, радіо, 3 телефон, кондиціонер, міні-бар, можливість приготування чаю і кави, сейф, фен. Вікна від підлоги до стелі і так само, як і двері, звукоізольовані. Обслуговування в номерах - 24 години на добу

Сайт

http://www.shangri-la.com/en/property/sydney/shangrila/
23.02.2022