Hermitage Hotel

Білорусь, Брест
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

Готель розташований в самому центрі Бреста. У 400 метрах від готелю знаходиться автобусна зупинка «Площа Леніна», з якої можна доїхати до Центрального залізничного вокзалу Бреста (1 км).

Забронировать

Розташування

Автовокзал Брест - 1 км.
Аеропорт Брест - 20 км
Ж/д вокзал Брест - 0,7 км.

Послуги в готелі

Камера зберігання, обслуговування в номерах - room service, телефакс / копіювальні послуги, сучасні системи безпеки, відеоспостереження та пожежогасіння, додаткове обладнання для проведення заходів, бронювання квитків (ж/д, авіа, авто; на культурно-масові заходи), замовлення та доставка квітів, замовлення і доставка кореспонденції, виклик таксі, побудка гостя.

Номера

Всього в готелі 55 номерів.

В номерах

Система кондиціонування, супутникове телебачення, безкоштовний високошвидкісний доступ в інтернет (wi-fi), телефон з прямим виходом на міжміський зв'язок, міні-бар, сейф, комплексно обладнана ванна (ванна або душ, набір банної косметики, фен, косметичне дзеркало, комплект рушників), протипожежна система, електронний ключ-карта, банний халат і тапочки (studio, junior suite, luxe, apartment). в номери double/twin надаються за додаткову плату, електрочайник (junior suite, luxe, apartment), кава-апарат капсульного типу (apartment).

Розваги та спорт

Спа або велнес-центр
тренажерний зал
організація екскурсій
служба організації урочистостей

Адреса

вул. Чкалова 7, 224005 р. Брест, Республіка Білорусь

Телефони

тел.: +375 162 276-000,
моб.: +375 293 274-000

Е-маil

hotel@hermitagehotel.by

Сайт

http://www.hermitagehotel.by/
23.02.2022